Pojedyncza Lampa Wisząca HUP 1 - Złoty
Opis
Pojedyncza lampa wisząca HUP Gold z kolekcji HUP o prostej, ponadczasowej formie nawiązującej do stylu Farmhouse czy Modern Country. Jednak jej uniwersalny kształt będzie pasował do wielu stylów wnętrz. Lampa HUP Gold typu zwis jest wykonana z metalu malowanego natryskowo na złoto i szkła. Dołączony do zestawu jest tkany jasny kabel z możliwością regulacji wysokości. Klosz zwrócony do dołu uformowany z mlecznego szkła pięknie rozproszy światło w pomieszczeniu. Lampa posiada minimalistyczny wygląd z dużą nutą elegancji. Lekka forma designu powoduje, że zwis nie będzie przytłaczał pomieszczenia. Lampa wisząca HUP Gold idealnie nadaje się do łazienki, sypialni, kuchni, czy holów. Ma wiele możliwości zastosowań. Bardzo dobra jakość wykonania z dbałością o każdy detal. Lampa występuje również w wersji czarnej.
Poniżej przedstawiamy kolekcję lamp HUP.
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | 9 cm x 9 cm x H/MAX300 cm |
| Rozmiar abażuru | 9 cm x 9 cm x H19 cm |
| Typ żarówki | E14 |
| Źródło światła | 1x 40W |
| Klasa szczelności | IP22 |
| Materiał | metal + szkło |
| Wykończenie metalu | złoto |
| Kolor abażuru / klosza | biały |


