Długi Kinkiet HUP - Złoty
Opis
Kinkiet HUP Black z kolekcji HUP o prostej, ponadczasowej formie nawiązujący do stylu Farmhouse czy Modern Country. Jednak jego uniwersalny kształt będzie pasował do wielu stylów wnętrz. Kinkiet wykonany z metalu w kolorze czarnym. Duży kinkiet zwieńczony jest szklanym kloszem w mlecznym wykończeniu dzięki czemu pięknie rozproszy światło w pomieszczeniu. Posiada minimalistyczny wygląd z dużą nutą elegancji. Lekka forma designu powoduje, że kinkiet nie będzie przytłaczał pomieszczenia. Kinkiet HUP Black będzie pięknie prezentował się w łazience, czy na ścianie w holu. Bardzo dobra jakość wykonania z dbałością o każdy detal. Kinkiet HUP Black zaprojektowany przez HOUSE LOVES.
Poniżej przedstawiamy kolekcję lamp HUP - również HUP GOLD.
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | 9 cm x 15 cm x H71 cm |
| Rozmiar abażuru | 9 cm x 9 cm x H19 cm |
| Typ żarówki | E14 |
| Źródło światła | 1x 40W |
| Klasa szczelności | IP22 |
| Materiał | metal + szkło |
| Wykończenie metalu | złoto |
| Kolor abażuru / klosza | biały |


