New York Style Interiors

Formy płatności i dostawa

Formy płatności


 

Sklep internetowy mintgrey.pl oferuje następujące metody płatności:

 • przelew tradycyjny -
  przelew na rachunek bankowy SANTANDER BANK S.A.:
  55 1090 1870 0000 0001 1144 1551
  ;

  wykonany nie później niż w ciągu 3 dni od dokonania zamówienia. Termin realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania pieniędzy na koncie Mint Grey®. O fakcie przyjęcia zamówienia do realizacji (zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie) zostaną Państwo poinformowani mailowo\
 • poprzez system szybkich płatności Przelewy24 (przelewy24.pl)
  szybko, bezpiecznie i wygodnie. System nie wymaga rejestracji, a wpłata jest księgowana natychmiast na naszym koncie i zamówienie w tej samej chwili przyjęte zostaje do realizacji. System oferuje kilka sposobów płatności: e-transfer, przelew online, płatność kartą płatniczą, płatności mobilne a nawet płatności gotówkowe.

 •  poprzez system szybkich płatności Autopay S.A (autopay.pl)

Dostawa


 

Mint Grey® realizuje dostawy za pośrednictwem:

 • Paczkomatów InPost
  Opcja dostępna dla pojedynczych przesyłek do 10 kg;
  Koszt 20 zł.
 • Firm kurierskich Inpost, DPD, DHL, Pocztex, FedEx, GLS itp.

System każdorazowo wyliczy łączny koszt dostawy zamówienia uzależniony od:
- ilości paczek;
- wagi każdej z nich;
- gabarytów każdej z nich;
- standardowego/niestandardowego kształtu przesyłki;
Koszt takiej wysyłki może oscylować w granicach 20-40 zł dla przesyłek standardowych.
Dla przesyłek ponadgabarytowych i nietypowych oferujemy wysyłkę towaru na palecie. Koszt takich wysyłek ustalany jest indywidualnie i powinien oscylować w granicach 40-450 zł

Dla mebli i innych produktów nienadających się do wysyłki za pośrednictwem firm kurierskich udostępniamy opcję odbioru osobistego towaru oraz dedykowanego transportu na terenie Warszawy w cenie 250 zł oraz na terenie kraju w cenie 450 zł.

W tym wypadku termin dostawy wskazany na stronie produktu i potwierdzony w zamówieniu jest terminem, w jakim towar będzie gotowy do odbioru we wskazanym przez nas miejscu (jednym ze sklepów stacjonarnych Mint Grey® bądź naszym magazynie zewnętrzny na Mokotowie). Od tego terminu towar przechowywany będzie przez nas bezpłatnie prze 2 tygodnie. Po tym terminie, jeśli warunki magazynowe miejsca dotychczasowego składowania nie pozwolą na dalsze przechowywanie towaru gotowego do odbioru , towar może zostać przekazany do magazynu zewnętrznego, a Klient obciążony będzie kosztami transportu oraz składowania towaru.

Termin dostawy uwzględnia czas realizacji zamówienia (liczony od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Mint Grey® do momentu nadania przesyłki) oraz czas przesyłki w drodze (zwykle 1-2 dni robocze).

Mint Grey® zastrzega sobie prawo do wydłużenia terminu wysyłki, gdy termin wysyłki przypada na piątek, a zawartość przesyłki jest krucha (w szczególności lustra, grafiki w szklanych ramach, meble, szklane dekoracje i naczynia) i może ulec zniszczeniu podczas weekendowych przeładunków na terminalach przeładunkowych firm kurierskich.
W takim wypadku, zdawszy się na doświadczenie, nalegamy, aby przesyłkę nadać w kolejny dzień roboczy, tj. w najbliższy poniedziałek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl