Podłużny Żyrandol Dwuramienny HUP 2 - Złoty
Opis
Najważniejsze cechy żyrandola HUP:
- 2 punkty świetlne z mlecznymi szklanymi abażurami.
- Uniwersalny design pasujący do wielu styli wnętrz, w tym Farmhouse, loft, skandynawski, nowoczesny, klasyczny itd.
- Wykonany z metalowych rurek pomalowanych natryskowo na złoto.
- Zaprojektowany i wykonany w 100% w Polsce z komponentów pochodzących z tego kraju. Szklane elementy wykonywane w rodzimej hucie szkła.
- Możliwość regulacji wysokości lampy.
- Łatwy system montażu.
Poniżej przedstawiamy kolekcję lamp HUP - również w kolorze czarnym.
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | 120 cm x 9 cm x H106 cm |
| Rozmiar abażuru | 9 cm x 9 cm x H19 cm |
| Typ żarówki | E14 |
| Źródło światła | 2x 40W |
| Klasa szczelności | IP22 |
| Materiał | metal + szkło |
| Wykończenie metalu | złoto |
| Kolor abażuru / klosza | biały |


