Duży Żyrandol Pięcioramienny HUP 5 - Złoty
Opis
- 5 punktów świetlnych z mlecznymi szklanymi abażurami.
- Uniwersalny design pasujący do wielu styli wnętrz, w tym farmhouse, loft, skandynawski,
nowoczesny, klasyczny itd. - Wykonany z metalowych rurek pomalowanych natryskowo na kolor złoty.
- Zaprojektowany i wykonany w 100% w Polsce z komponentów pochodzących z tego kraju.
Szklane elementy wykonywane w rodzimej hucie szkła. - Możliwość regulacji wysokości lampy.
- Łatwy system montażu.
Poniżej przedstawiamy kolekcję lamp HUP - również czarne.
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | 120 cm x 120 cm x H106 cm |
| Rozmiar abażuru | 9 cm x 9 cm x H19 cm |
| Typ żarówki | E14 |
| Źródło światła | 5x 40W |
| Klasa szczelności | IP22 |
| Materiał | metal + szkło |
| Wykończenie metalu | złoto |
| Kolor abażuru / klosza | biały |


