Mały Kinkiet CHARLOTTE - Polerowany Nikiel & Biały
Opis
Elegancki kinkiet CHARLOTTE to niezbędny element wystroju mieszkania lub domu. CHARLOTTE to elegancka lampa ścienna do wnętrz w stylu nowojorskim. Szczególnie polecamy ją tym, którzy chcą tworzyć ambitne i ponadczasowe projekty. Doskonale zaprezentuje się w duecie, na przykład pomiędzy obrazem, bądź w większej ilości. Sprawdzi się jako lampa w sypialni nas stolikiem nocnym. CHARLOTTE świetnie oświetli salon, hol czy korytarz wykończone w stylu nowojorskim, angielskim czy Modern Classic. Jej ponadczasowy design oraz elegancja sprawią, że ten model nigdy Ci się nie znudzi.
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | 12 cm x 16 cm x H24 cm |
| Rozmiar abażuru | H120 cm |
| Typ żarówki | E14 |
| Źródło światła | 1x 40W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | metal + tkanina |
| Wykończenie metalu | polerowany nikiel |
| Kolor abażuru / klosza | biały |


