Latarnia Stojąca VICTORIA - Wiktoriański Brąz
Opis
Lampy zewnętrzne z kolekcji VICTORIA czerpią inspirację ze stylu nadmorskiego. Dostępne są dwa warianty wykończenia — wiktoriański brąz oraz szare. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną. Latarnie VICTORIA posiadają stopień ochronności IP44.
Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | 22,8 cm x H46,3 cm |
| Rozmiar abażuru | 60 x H19 cm |
| Typ żarówki | E14 |
| Źródło światła | 3x 40W |
| Kolor | biały |
| Materiał | metal |
| Wykończenie metalu | chrom |
| Dostępne kolory abażurów | biały / czarny |


