Lampa Wisząca MILADA
Opis
Ta lampa z serii MILADA to wzorowa reprezentantka klasycznej wersji amerykańskiego designu w stylu Hampton i New York Classic. Lampa jest utrzymana w kolorystyce odpowiedniej dla stylu nowojorskiego: stali mosiądzowanej i złamanej bieli. Tradycyjny kształt, idealne proporcje, subtelne, a zarazem przykuwające oko ozdobniki oraz idealne wykończenia. MILADA to doskonałe oświetlenie dekoracyjne do Twojego salonu, jadalni lub sypialni.
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | ⌀60 cm x H87 cm - max. H234 cm |
| Rozmiar abażuru | ⌀60 cm |
| Typ żarówki | E14 |
| Źródło światła | 6x 40W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | metal + tkanina |
| Wykończenie metalu | chrom |
| Kolor abażuru / klosza | biały |


