Lampa Wisząca THOMA - Złota
Opis
Piękna i elegancka Lampa Wisząca THOMA, której wzór utrzymany jest w minimalistycznej stylistyce. Lampa jest w kolorze złotym wraz z białymi walcowymi abażurami tworzy niezwykle atrakcyjną formę. Wykonana w stylu amerykańskim, z powodzeniem odnajdzie się również we wnętrzach w stylach nowojorskim, modern classic oraz klasycznych. Lampa występuje w dwóch wariantach wykończenia metalu: polerowanym niklu oraz złocie.
Jeśli potrzebujesz więcej zdjęć, pomocy lub dobrej rady daj nam znać: shop@mintgrey.com.pl
Poniżej przedstawiamy pozostałe lampy z kolekcji THOMA.
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | ∅70 cm x 39 cm x H77 cm - max. H172 cm |
| Rozmiar abażuru | ∅11,5 cm x H20 cm |
| Typ żarówki | E14 |
| Źródło światła | 6x 40W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | metal + tkanina |
| Wykończenie metalu | złoto |
| Kolor abażuru / klosza | biały |


