Kinkiet THOMA - Polerowany Nikiel
Opis
Kinkiet THOMA to prosty, ale bardzo efektowny dodatek do lampy wiszącej z tej serii zaprezentowanej poniżej. Wykonany w stylu amerykańskim, z powodzeniem odnajdzie się również we wnętrzach w stylach nowojorskim, modern classic oraz klasycznych.
Kinkiet występuje w dwóch wariantach wykończenia metalu:
- polerowanym niklu
- złocie
Jeśli potrzebujesz więcej zdjęć, pomocy lub dobrej rady daj nam znać: shop@mintgrey.com.pl
Najważniejsze informacje
| Kolor wiodący | srebrny |
| Kolor dodatkowy | ecru (kremowy) |
| Wymiary całkowite | 12 cm x 17 cm x H37 cm |
| Rozmiar abażuru | ∅11,5 cm x H20 cm |
| Typ żarówki | E14 |
| Źródło światła | 1x 40W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | metal + tkanina |
| Wykończenie metalu | polerowany nikiel |
| Kolor abażuru / klosza | biały |


