Ruchomy Kinkiet KEIL Czarny / Antyczny Mosiądz | AERIN
Opis
Ruchomy Kinkiet KEIL to piękny, wyjątkowo zaprojektowany kinkiet ścienny ze składanym ramieniem. Kinkiet posiada designerski lniany abażur, dzięki któremu oświetlenie jest delikatne i klimatyczne. Ramię osadzone jest na zawiasach dla łatwej zmiany położenia oraz dedykowany uchwyt dzięki któremu je regulujemy. Kinkiet przeznaczony jest do wyrafinowanych wnętrz gdzie liczy się najmniejszy detal.
Jeśli potrzebujesz więcej zdjęć, pomocy lub dobrej rady daj nam znać: shop@mintgrey.com.pl
Potrzebujesz oświetlenia szybciej? Pilna realizacja?
Skontaktuj się z nami - sprawdzimy dostępność i możliwości ekspresowej wysyłki. Czasami design może pojawić się u Ciebie szybciej niż standardowy termin.
Pliki do pobrania:
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | 43,2 cm x 73,7 cm H25,4 cm |
| Rozmiar abażuru | 9,5 cm x 14 cm x H22,9 cm |
| Typ żarówki | E14 |
| Źródło światła | 1x 40W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Wykończenie metalu | antyczny mosiądz |
| Kolor abażuru / klosza | kremowy |


