Metalowy Ruchomy Kinkiet RONAN - White
Opis
Regulowany kinkiet RONAN to połączenie minimalistycznego designu z funkcjonalnością. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów, aby służył w Twoim domu na długie lata. Kinkiet posiada smukły, podłużny, skierowany w dół klosz, który można regulować, aby dopasować strumień światła do własnych preferencji i potrzeb. Doskonale dobrane barwy metalu, współgrają ze sobą, tworząc piękną i spójną całość. Ponadto kinkiet jest niesamowicie uniwersalny, odnajdzie się w takich pomieszczeniach jak sypialnia, salon, przedpokój, czy nawet kuchnia. Wybierz spośród dwóch stylowych wykończeń - czarny lub biały wraz z mosiądzem, zdobiąc i doświetlając Twoje wnętrze.
Wymiary rozety - 12 cm x 3 cm.
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | 45 cm x H22 cm |
| Rozmiar abażuru | ⌀12 cm x H22 cm |
| Typ żarówki | E14 |
| Źródło światła | 1x 40W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | biały |
| Materiał | metal |
| Wykończenie metalu | mosiądz |


