Mała Rattanowa Lampa Stołowa AVEDON - Natural H30cm | Marie Flanigan
Opis
Piękna, rattanowa lampa AVEDON Natural to wyjątkowy, bezprzewodowy produkt. Model ten posiada akumulatorową diodę LED z dotykowym ściemniaczem - 2 W (60 - 250 lm) co pozwala nam na długą pracę w miejscach, gdzie nie mamy możliwości podpięcia się do źródła prądu. AVEDON dzięki swoim filigranowym rozmiarom, świetnie sprawdzi się jako nastrojowy akcent w niewielkiej sypialni, ale również na wąskiej konsoli lub parapecie. Uroku całości dodają rattanowy materiał oraz pozłacane elementy.
Lampa dostępna w dwóch kolorach oraz rozmiarach.
Potrzebujesz oświetlenia szybciej? Pilna realizacja?
Skontaktuj się z nami - sprawdzimy dostępność i możliwości ekspresowej wysyłki. Czasami design może pojawić się u Ciebie szybciej niż standardowy termin.
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | 26,7 cm x 26,7 cm x H30 cm |
| Rozmiar abażuru | 15,2 cm x 26,7 cm x H14,6 cm |
| Źródło światła | akumulatorowa dioda LED z dotykowym ściemniaczem - 2 W (60 - 250 lm) |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | brązowy |
| Materiał | rattan + metal |
| Wykończenie metalu | mosiądz |
| Kolor abażuru / klosza | lniany |


