Lampa Wisząca CAGED L - Polerowany Nikiel | Eric Cohler
Opis
Lampa wisząca CAGED to ciekawy wybór oświetlenia do Twojego wnętrza. Jego unikatowy wygląd gwarantuje dodanie charakteru do pomieszczenia, w którym się znajdzie. Dzięki możliwości regulacji łańcucha, wysokość lampy można łatwo zmieniać i dopasować do własnych potrzeb. CAGED świetnie sprawdzi się w jadalni, kuchni, salonie czy sypialni, niezależnie od stylu wykończenia wnętrz, z racji na jej uniwersalne kolory i proste kształty.
Potrzebujesz oświetlenia szybciej? Pilna realizacja?
Skontaktuj się z nami - sprawdzimy dostępność i możliwości ekspresowej wysyłki. Czasami design może pojawić się u Ciebie szybciej niż standardowy termin.
Pliki do pobrania:
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | ⌀40,7 cm x H40,7cm - H233cm |
| Rozmiar abażuru | ⌀28cm |
| Typ żarówki | E27 |
| Źródło światła | 1x 60W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | metal + papier |
| Wykończenie metalu | polerowany nikiel |
| Kolor abażuru / klosza | ecru |


