Lampa Wisząca ALANA - Biały & Postarzany Mosiądz
Opis
ALANA to lampa wisząca w klasycznym charakterze. Łączy ponadczasowy design z elegancją. Falisty klosz zdobią akcenty ze starego mosiądzu, takie jak metalowe kule i biżuteryjne łańcuszki, które przykuwają wzrok i dodają szyku oraz klasy. Lampa świetnie wpasuje się w jasne przestrzenie z akcentami mosiądzu, gdzie będzie idealnie współgrała z pozostałymi elementami wnętrza. Doskonale odnajdzie się w stylu nowojorskim, angielskim, nowoczesnym i klasycznym. Prosty styl lampy i uniwersalna kolorystyka sprawiają, że lampa ALANA będzie mogła oświetlić Twoją kuchnię, salon czy przedpokój. Lampa ma regulowaną wysokość, dlatego z pewnością dopasuje się do Twojego pomieszczenia.
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | ⌀71,2 cm x min. H 75,6 cm - max. H 167,1 cm |
| Rozmiar abażuru | D10,2 cm x H19,1 cm |
| Typ żarówki | E27 |
| Źródło światła | 3 x 15W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | metal + len |
| Wykończenie metalu | antyczny mosiądz |
| Kolor abażuru / klosza | biały |


