Lampa Stołowa MORTON M H62cm - Szkło & Złoto & Len | AERIN
Opis
Lampy stołowe z kolekcji MORTON to niesamowicie eleganckie propozycje oświetlenia do Twojego wnętrza. Zachwycają prostą budową, uniwersalną kolorystyką oraz klasyczną formą. Okrągła podstawa świetnie łączy się z prostym lnianym abażurem. Występuje w dwóch wykończeniach metalu - polerowane srebro bądź złoto. Oba warianty niosą za sobą szyk i klasę, która wpasuje się zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Ponadto w kolekcji znajduje się również większy rozmiar lamp. Każdy znajdzie coś dla siebie i dla swojego miejsca.
Poniżej prezentujemy serię MORTON.
Pliki do pobrania:
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | Ø41,9 cm x Ø31,1 cm x H62,2 cm |
| Rozmiar abażuru | Ø41,9 cm x H30,5 cm |
| Typ żarówki | E27 Keyless |
| Źródło światła | 100 A |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | metal + tkanina + szkło |
| Wykończenie metalu | złoto |
| Kolor abażuru / klosza | lniany |


