Lampa Podłogowa FLUTED SPIRE - Postarzane Żelazo | Chapman & Myers
Opis
Lampa Podłogowa FLUTED SPIRE to stylowa, elegancka propozycja dodatkowego oświetlenia do nowoczesnego wnętrza. Ten model doskonale wpasuje się w wiele aranżacji. Dzięki masywnej podstawie oraz najwyższej jakości wykonania, lampa jest bardzo stabilna. Lniany klosz świetnie prezentuje się z wykończeniem postarzanego żelaza. Dodatkowym ciekawym elementem jest oryginalna podstawa modelu na planie wielokątna, która dodatkowo zwęża się ku górze. Całość prezentuje się niezwykle dostojnie, a zarazem nowocześnie. Lampa podłogowa FLUTED SPIRE z pewnością doskonale sprawdzi się w Twojej sypialni, salonie czy przedpokoju.
Pliki do pobrania:
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | 48,3 cm x 16,5 cm x H153,7 cm |
| Rozmiar abażuru | 35,6 cm x 48,3 cm x 30,5 cm |
| Typ żarówki | E27 Keyless |
| Źródło światła | 100 A |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | metal + len |
| Wykończenie metalu | Postarzane żelazo |
| Kolor abażuru / klosza | lniany |


