Kinkiet BRYANT - Antyczny Mosiądz | Thomas O'Brien
Opis
Prosty kinkiet z abażurem - ten wzór jest kwintesencją minimalizmu a jednocześnie hołdem dla klasycznego wzornictwa. Będzie idealna, gdy bogactwo formy ścian, sufitów i mebli zechcemy uspokoić delikatnym, prostym oświetleniem, zachowującym jednak tradycyjny charakter.
W kolekcji dostępne są także żyrandole i wiele innych.
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | 14 cm x 22,2 cm x H36,2 cm |
| Rozmiar abażuru | 10,2 cm x 14 cm x 15,2 cm |
| Typ żarówki | E27 |
| Źródło światła | 1x 40W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | metal + len |
| Wykończenie metalu | antyczny mosiądz |
| Kolor abażuru / klosza | lniany |


