Duży Żyrandol ZIYI - Antyczny Mosiądz | Thomas O'Brien
Opis
Duży Żyrandol ZIYI - Antyczny Mosiądz to nowoczesny żyrandol, który łączy w sobie nowoczesny design z bardzo wysoką jakością wykonania. Sprawia to, że pasuje do wielu współczesnych wnętrz. Stylistyka żyrandola pozwala na harmonijne wpasowanie się w różnorodne przestrzenie, dodając im wyrafinowanego charakteru. Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość wykonania dłuższej sztycy. Żyrandol ZIYI występuje w trzech wariantach wykończenia. Z tej serii dostępny jest również kinkiet, który można zobaczyć poniżej.
Potrzebujesz oświetlenia szybciej? Pilna realizacja?
Skontaktuj się z nami - sprawdzimy dostępność i możliwości ekspresowej wysyłki. Czasami design może pojawić się u Ciebie szybciej niż standardowy termin.
Pliki do pobrania:
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | 85cm x 85cm x H81,3cm-113cm |
| Rozmiar abażuru | 10,2cm x 10,2cm x H24,1cm |
| Typ żarówki | E14 |
| Źródło światła | 8x 40W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | metal |
| Wykończenie metalu | antyczny mosiądz |
| Kolor abażuru / klosza | biały |


