Kinkiet Podwójny SOPHIA 2 SILVER - Polerowany Nikiel
Opis
Podwójny kinkiet SOPHIA 2 SILVER to prawdziwa gratka dla szukających podwójnego oświetlenia. Kinkiet wraz z białymi abażurami daje wiele możliwości jeśli chodzi o aranżacje. Kinkiet został stworzony z wysokiej jakości materiałów, z troską o każdy detal. Polerowana, niklowana powierzchnia metalowej podstawy przepięknie odbija światło co czyni go wyjątkowym. Kinkiet idealnie wpasuje się we wnętrza w stylu nowojorskim, glamour, czy modern classic.
Pliki do pobrania:
Najważniejsze informacje
| Wymiary całkowite | 11,4 cm x 28,9 cm x H35,9cm |
| Rozmiar abażuru | ∅10,2cm x H15,5cm |
| Typ żarówki | E14 |
| Źródło światła | 2x 60W |
| Kolor | biały |
| Materiał | metal |
| Wykończenie metalu | polerowany nikiel |
| Kolor abażuru / klosza | kremowy |


